Modele Patch Cord-uri

Distribuim patch cord-uri de calitate la preturi competitive!

Patch cord fibra optica Fusion LC-LC Multimode duplex
cu preturi intre 9.0 € (1M LC-LC Duplex 50/125μM OM3) – 17.2 € (10M LC-LC Duplex 50/125μM OM3)

Patch cord fibra optica Fusion LC-SC Multimode duplex
cu preturi intre 5.9 € (1M LC-SC Duplex 62/125μM) – 16.0 € (10M LC-SC Duplex 50/125μM OM3)

Patch cord fibra optica Fusion SC-SC Multimode duplex
cu preturi intre 4.9 € (1M SC-SC Duplex 62.5/125μM) – 14.3 € (10M SC-SC Duplex 50/125μM OM3)

Patch cord fibra optica Fusion ST-SC Multimode duplex
cu preturi intre 4.6 € (1M ST-SC Duplex 50/125μM) – 14.3 € (10M ST-SC Duplex 50/125μM OM3)

Patch cord fibra optica Fusion ST-ST Multimode duplex
cu preturi intre 4.4 € (1M ST-ST Duplex 62.5/125μM) – 14.5 € (10M ST-ST Duplex 50/125μM OM3)

Patch cord fibra optica Fusion LC-ST Multimode duplex
cu preturi intre 5.8 € (1M LC-ST Duplex 62/125μM) – 12.5 € (10M LC-ST Duplex 50/125μM OM3)

Patch cord fibra optica Fusion LC-LC Singlemode
cu preturi intre 8.1 € (1M LC-LC Singlemode) – 18.4 € (10M LC-LC Singlemode)

Patch cord fibra optica Fusion LC-ST Singlemode
cu preturi intre 6.7 € (1M LC-ST Singlemode) – 15.2 € (10M LC-ST Singlemode)

Patch cord fibra optica Fusion SC-SC Singlemode
cu preturi intre 5.3 € (1M SC-SC Singlemode) – 12.1 € (10M SC-SC Singlemode)

Patch cord fibra optica Fusion LC-SC Singlemode
cu preturi intre 10.7 € (2M LC-SC Singlemode) – 15.3 € (10M LC-SC Singlemode)

Patch cord fibra optica Fusion FC-FC Singlemode
cu preturi intre 8.5 € (1M FC-FC Singlemode) – 12.3 € (10M FC-FC Singlemode)

Patch cord fibra optica Fusion FC-LC Singlemode
cu preturi intre 7.8 € (1M FC-LC Singlemode) – 11.5 € (10M FC-LC Singlemode)

Patch cord fibra optica Fusion FC-SC Singlemode
cu preturi intre 6.8 € (1M FC-SC Singlemode) – 12.5 € (10M FC-SC Singlemode)

Patch cord fibra optica Fusion ST-SC Singlemode
cu preturi intre 6.4 € (1M ST-SC Singlemode) – 10.5 € (10M ST-SC Singlemode)

Comments are closed.